Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Портрет Джеляла з його підписом продадуть на аукціоні для допомоги ЗСУ – Громадське Місце Ялта

#громадськемісце Портрет Джеляла з його підписом продадуть на аукціоні для допомоги ЗСУ #ялта #yalta

Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, який повернувся з російського ув’язнення в межах обміну цивільними полоненими 28 червня, підписав два портрети з власним зображенням, один з яких продадуть на благодійному аукціоні.

«Один із портретів буде розіграний на благодійному аукціоні, а кошти передані на потреби Сил оборони України. Друга картина залишиться в офісі Представництва як згадка про те, що боротьба за звільнення наших людей продовжується», – йдеться у повідомленні представництва президента України в АРК.

Також у відомстві подякували кримському татарину за візит і за його стійкість.

28 червня з російського полону вдалося повернути десять громадян України, серед – них перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял. На сьогодні кількість українських політв’язнів у Криму становить 217 осіб, серед них 60% – кримські татари, заявляла представник президента України в АРК Таміла Ташева.

21 вересня 2022 року підконтрольний Росії Верховний суд Криму засудив Джеляла у справі про «диверсію» на газопроводі в Перевальному до 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму зі штрафом у 700 тисяч рублів та обмеженням волі строком на 1,5 року.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії . Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram , Instagram та Viber Крим.Реалії . Рекомендуємо встановити VPN .

ДЖЕРЕЛО