Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
У Керчі поховали військового РФ, який загинув на війні з Україною – Громадське Місце Ялта

#громадськемісце У Керчі поховали військового РФ, який загинув на війні з Україною #ялта #yalta

В анексованій Керчі поховали російського військового Івана Шкарлата, який загинув на війні з Україною. Про це повідомив в.о. голови російської адміністрації Керчі Олег Каторгін.

Шкарлат народився та виріс у Керчі, закінчив Керченський політехнічний коледж на спеціальність «кухар-кондитер», стверджує Каторгін.

Інших подробиць, зокрема місця та обставини загибелі російського військового, в.о. голови російської адміністрації Керчі не навів.

Росія не розкриває своїх втрат у війні з Україною. Проте журналістам Крим.Реалії вже вдалося встановити особи понад 750 загиблих російських військових із Криму та Севастополя. Російська сторона офіційно не публікує дані про втрати.

За даними представництва України в АРК, у Криму поховали щонайменше 839 російських військових, які загинули на війні з Україною.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії . Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram , Instagram та Viber Крим.Реалії . Рекомендуємо встановити VPN .

ДЖЕРЕЛО