Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
У Криму закриють Бакальську косу через навчання військових РФ – російська влада – Громадське Місце Ялта

#громадськемісце У Криму закриють Бакальську косу через навчання військових РФ – російська влада #ялта #yalta

У Криму закриють Бакальську косу через навчання військових РФ – російська влада

Проїзд на територію Бакальської коси у Роздольненському районі Криму закривають на добу у зв’язку з навчаннями військових РФ. Про це повідомив глава російської районної адміністрації Денис Олійник.

«У період з 10 до 11 липня включно буде закрито проїзд на територію ландшафтно-рекреаційного парку «Бакальська коса» у зв’язку з проведенням навчань Міністерства оборони РФ на території Роздольненського району», – зазначив він.

Торік у липні російська Федеральна служба безпеки заявила про закриття для цивільних Арабатської стрілки в районі Генічеська.

Її, як зазначали OSINT-аналітики, російські військові використовують, зокрема, як місце дислокації своїх вертольотів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії . Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram , Instagram та Viber Крим.Реалії . Рекомендуємо встановити VPN .

ДЖЕРЕЛО