25 червня у Києві відбудеться публічна дискусія «Стратегія когнітивної деокупації, або що Україна може протиставити політиці Росії на тимчасово окупованих територіях».
Захід, організатором якого виступила Національна платформа стійкості та згуртованості в партнерстві з Представництвом Президента України в АР Крим, розпочнеться об 11:00 у пресцентрі ІА «Укрінформ».
Під час дискусії учасники обговорять, зокрема, інструменти РФ для когнітивної окупації та динаміку змін на окупованих територіях, стратегію когнітивної деокупації та роль когнітивної деокупації у посиленні соціальної згуртованості.
Серед спікерів заходу – постпред президента України в АРК Таміла Ташева та співзасновниця Національної платформи стійкості та згуртованості Юлія Тищенко.
Для реєстрації в дискусії перейдіть за посиланням.
У лютому 2014 року озброєні люди у формі без розпізнавальних знаків захопили будівлю Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів АРК, сімферопольський аеропорт, Керченську поромну переправу та інші стратегічні об’єкти, а також блокували українські війська. Російська влада спочатку відмовлялася визнавати, що всі озброєні люди є військовослужбовцями російської армії. Згодом президент Росії Володимир Путін визнав, що то були російські військові.
На території Криму та Севастополя 16 березня 2014 року відбувся невизнаний міжнародним співтовариством «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ані Україна, ані Європейський Союз, ані США не визнали результати голосування на референдумі. Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про «приєднання» Криму до Росії.
Міжнародні організації визнали анексію Криму незаконною та засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму та Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.
Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії . Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту : https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net . Також слідкуйте за основними подіями в Telegram , Instagram та Viber Крим.Реалії . Рекомендуємо встановити VPN .