Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
ЗМІ: Україна затримала на Дунаї судно, яке раніше заходило в анексований Севастополь – Громадське Місце Ялта

#громадськемісце ЗМІ: Україна затримала на Дунаї судно, яке раніше заходило в анексований Севастополь #ялта #yalta

Україна затримала на Дунаї судно Usko Mfu, яке зайшло в українські води після рейсу до анексованого Севастополя. Про це повідомляє видання Lloyd’s List.

«Влада заарештувала вантажний корабель під час його плавання через річку Дунай, звинувачуючи його в незаконному перетині національного кордону України і транспортуванні вантажів у та з окупованого Росією Севастополя», — йдеться у матеріалі.

Як зазначається, агент і брокер судна стверджують, що Usko Mfu було перехоплено військовим катером під час перебування у румунських водах, оскільки Дунай є вузькою водною артерією, а конкретна ділянка, якою йшов Usko Mfu, межує як з Румунією, так і з Україною.

«Аналіз розвідувальних даних Lloyd’s List Intelligence показує, що Usko Mfu пройшов між українськими та румунськими водами, прямуючи вниз за течією. Судно обшукали та заборонили виходити з нього. На борту завантажено ячмінь, а його пункт призначення – Суда, Греція», – пише Lloyd’s List.

Офіційно українська влада не коментувала цю інформацію.

Російська влада публічно підтверджувала, що вивозить українське зерно з окупованих територій на анексований Кримський півострів. Російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) визнавав, що Росія продає українське зерно. Однак пізніше Аксьонов заявив, що у кримських портах не завантажують зерно для прямих поставок за кордон.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії . Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram , Instagram та Viber Крим.Реалії . Рекомендуємо встановити VPN .

ДЖЕРЕЛО