#громадськемісце Буданов: дії ЗСУ в Чорному морі – підготовка до «серйозної операції» у Криму #ялта #yalta

Буданов: дії ЗСУ в Чорному морі – підготовка до «серйозної операції» у Криму

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що українські диверсійні рейди d Чорному морі – це підготовка до «серйозної операції» в анексованому Криму. Про це він розповів у документальному фільмі «Війна за море: від Дніпра до Криму».

Він зазначив, що операції українських сил у Чорному морі – це перевірка «правильності тверджень про шляхи підходу та відходу звідти».

Буданов також назвав, що успіхи ЗСУ в Чорному морі «хорошим посилом» для мешканців півострова, які живуть в окупації вже 10 років. «Багато хто вірить у те, що їх забули», – сказав очільник ГУР.

5 березня українська розвідка заявила про знищення поблизу Керчі російського корабля «Сергей Котов». Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило 6 березня, що внаслідок українського удару по російському кораблю було поранено щонайменше 27 російських військових, а семеро людей загинули. Російська влада поки не коментувала втрату корабля.

За даними Генерального штабу Збройних сил України, станом на 10 березня Росія втратила 26 кораблів і катерів з початку повномасштабного вторгнення.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО