Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Депутат Держдуми РФ від Криму закликав збивати дрони НАТО, що літають над Чорним морем – Громадське Місце Ялта

#громадськемісце Депутат Держдуми РФ від Криму закликав збивати дрони НАТО, що літають над Чорним морем #ялта #yalta

Депутат Держдуми РФ від Криму закликав збивати дрони НАТО, що літають над Чорним морем

Депутат Держдуми Росії від анексованого Криму Михайло Шеремет заявив, що безпілотники країн НАТО в акваторії Чорного моря є «законною військовою ціллю для знищення», повідомляє російське агентство ТАСС.

«Безпілотні літальні апарати (НАТО) в акваторії Чорного моря потрібно розцінювати як цілеспрямовану провокацію, що є багатогранною загрозою для цивільної та військової інфраструктури, об’єктів і мирних людей», – заявив Шеремет.

За його словами, ці безпілотники є, з військової точки зору, «законною ціллю для їх знищення та нейтралізації Збройними силами РФ, щоб убезпечити російських громадян». Шеремет вважає, що безпілотники країн НАТО в Чорному морі необхідно розцінювати як «цілеспрямовану провокацію, яка становить загрозу росіянам та інфраструктурі».

Розвідувальна авіація країн НАТО регулярно перебуває в небі над акваторією Чорного моря, переважно переміщаючись над нейтральними водами.

14 березня 2023 року розвідувальний дрон США MQ-9 Reaper був затоплений у Чорному морі після зіткнення або близького прольоту російського винищувача Су-27. Представник Білого дому назвав російських пілотів «ідіотами, які порушують безпеку польотів».

Також повідомлялося, що восени 2022 року російські літаки мало не збили британський розвідувальний літак, на борту якого було близько 30 людей. По ньому відкривали вогонь, проте російський пілот схибив. У Лондоні не стали звинувачувати Росію в навмисних діях, хоча, як стверджували низка ЗМІ з посиланням на дані, пілот стріляв навмисне, неправильно зрозумівши команду із землі.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО