#громадськемісце Дрони СБУ вдарили по військовому аеродрому та НПЗ у Краснодарському краї РФ – ЗМІ #ялта #yalta

Дрони СБУ вдарили по військовому аеродрому та НПЗ у Краснодарському краї РФ – ЗМІ

У ніч проти суботи, 27 квітня, стались вибухи на військовому аеродромі «Кущевск», а також на Ільському та Слов’янському НПЗ у Краснодарському краї Росії. За даними джерел Радіо Свобода, вибухи сталися на цих об’єктах завдяки дронам СБУ.

В атаці на військовий аеродром Служба безпеки України підтримала Сили оборони і діяла спільно з ними, кажуть поінформовані джерела. Там розміщувалися десятки військових літаків, РЛС та засоби РЕБ. Окрім того, БПлА СБУ ударили по ректифікаційних та атмосферних колонам Ільського та Слов’янського НПЗ. Це – «ключові технологічні об’єкти заводів».

Після влучань на аеродромі та НПЗ почалися пожежі та евакуація персоналу, каже джерело.

«СБУ продовжує ефективно відпрацьовувати по військових та інфраструктурних об’єктах в тилу ворога, знижуючи потенціал Росії для ведення війни. В країни-терориста «бавовна» палає і буде палати», – зазначило поінформоване джерело.

Зранку влада Краснодарського краю РФ заявила про атаку безпілотника на один з НПЗ, де сталася пожежа.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО