#громадськемісце Ексчиновнику «Східно-Чорноморської рибоохорони» у Криму загрожує 15 років за держзраду – Прокуратура АРК #ялта #yalta

Ексчиновнику «Східно Чорноморської рибоохорони» у Криму загрожує 15 років за держзраду – Прокуратура АРК

Першому ексзаступнику начальника «Східно-Чорноморської рибоохорони» у Криму загрожує 15 років позбавлення волі за державну зраду, повідомляє пресслужба прокуратури АР Крим.

Як стверджується, у 2014 році фігурант перейшов працювати у підконтрольний РФ «Кримський відділ державного контролю, нагляду та охорони водних біологічних ресурсів Азово-Чорноморського територіального управління Федерального агентства з рибальства», пізніше вступивши на посаду начальника відділу.

«Прокуратура автономії повідомила про підозру колишньому першому заступнику начальника «Східно-Чорноморської рибоохорони», територіального органу Держрибагентства України. Встановлено, що після окупації півострова підозрюваний зрадив присязі на вірність українському народові та почав будувати кар’єру в незаконно утвореному в Криму підрозділі Федерального агентства по рибальству РФ», – йдеться у повідомленні.

У публікації не називають ім’я фігуранта, проте поінформоване джерело в правоохоронних органах повідомило Крим.Реалії, що йдеться про Віктора Шеслера. Згідно з відкритими джерелами, 2021 року Україна запровадила проти нього санкції.

Представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що «одним із пріоритетних завдань України після деокупації Криму стане виявлення та притягнення до відповідальності тих, хто сприяв російській анексії півострова». За її словами, ті, хто вчиняв злочини проти людяності та воєнні злочини, порушував права людини та вчиняв злочини, визначені як геноцид, мають бути притягнуті до відповідальності.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО