#громадськемісце Крим зазнав ракетної атаки – Міноборони РФ #ялта #yalta

Крим зазнав ракетної атаки – Міноборони РФ

Міністерство оборони Росії заявило, що вночі анексований Крим атакували ракети Storm Shadow і безпілотники.

Російське відомство стверджує, що над півостровом вночі було збито чотири ракети Storm Shadow і сім безпілотників. Заяви влади РФ потребують незалежного підтвердження.

Напередодні ввечері російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) заявив, що в районі Сімферополя було збито безпілотник. За його словами, руйнувань і постраждалих немає.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух. Ще один вибух пролунав на Керченському мосту 17 липня 2023 року.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО