#громадськемісце Легіон «Свобода Росії» повідомив про прорив кордону Росії #ялта #yalta

Легіон «Свобода Росії» повідомив про прорив кордону Росії

Українські телеграм-канали та провоєнні російські блогери повідомили про ймовірний прорив кордону з боку України в Курській та Бєлгородській областях РФ. За попередніми даними, спільну операцію ведуть збройні формування Легіону «Свобода Росії», «Російського добровольчого корпусу» та «Сибірського батальйону». Ці підрозділи складаються переважно з росіян, які воюють на боці України.

«Вони діють у складі сил безпеки і оборони, допомагаючи звільняти Україну від російських загарбників. Але це громадяни РФ, і у себе вдома вони мають право робити все, що вважають за потрібне, – в даній ситуації захищати свої громадянські права і звільняти свою країну від російської путінської диктатури», – розповів в ефірі Радіо Свобода (програма Свобода.Ранок) представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

У мережі зʼявилося відео, на якому, як стверджується, український танк їде околицями селища Горьківський у Бєлгородській області.

За словами російського опозиційного політика Іллі Пономарьова, який живе в Києві й може бути повʼязаний із одним із добровольчих підрозділів, прикордонний населений Лозова Рудка в Бєлгородській області «повністю під контролем визвольних сил».

У телеграм-каналі Легіону «Свобода Росії» опубліковано відео, на якому, як стверджується, показаний перехід кордону.

За даними видання «База», в селищі Тьоткіне поранені двоє людей, один із поранених – місцевий житель.

За попередніми даними, бій триває, працює артилерія.

За умов бойових дій оперативно перевірити заяви сторін неможливо.

«Російський добровольчий корпус» – збройне формування, яке воює на боці України, але складається, як стверджується, виключно з російських громадян. Згідно з заявами бійців РДК, їхня мета – «звільнення своєї землі від путінського режиму». У Росії РДК визнаний терористичною організацією.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО