#громадськемісце Мін’юст України просить суд запровадити санкції проти ексглави Кримської митрополії #ялта #yalta

Мін'юст України просить суд запровадити санкції проти ексглави Кримської митрополії

Міністерство юстиції України подало позов до Вищого антикорупційного суду щодо застосування санкцій до ексглави Кримської митрополії Лазаря (Ростислав Швець) за підтримку збройної агресії РФ. Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Міністерство юстиції України подало до Вищого антикорупційного суду позов про застосування санкції, передбаченої пунктом 1-1 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції», до Швеця Ростислава», – йдеться у повідомленні.

За інформацією Мін’юсту, Швець з 2014 року вчиняв активні дії, спрямовані на підтримку збройної агресії РФ проти України та окупації її територій, шляхом матеріально-технічного забезпечення збройної агресії проти України, здійснення активного інформаційного сприяння окупаційній владі, використання свого становища для здійснення пропагандистської роботи серед вірян в межах ідеології держави-агресора, а також шляхом підтримки та мотивації морально-психологічного здоров’я військовослужбовців збройних сил Російської Федерації та незаконних збройних формувань.

Швець народився на Волині, висвячений у священники та єпископи у Києві, очолював парафії у Південній Америці, Тернопільській області, Одесі, Херсоні та Сімферополі. На момент російського захоплення Криму він керував Сімферопольською та Кримською єпархією УПЦ МП та зміг утримати цю посаду аж до заснування окремої митрополії РПЦ. 2023 року залишив посаду голови Кримської єпархії, замість нього посаду обійняв Тихон (Шевкунов).

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО