Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Міноборони Німеччини офіційно підтвердило поставку в Україну IRIS-T – Громадське Місце Ялта

#громадськемісце Міноборони Німеччини офіційно підтвердило поставку в Україну IRIS-T #ялта #yalta

Міноборони Німеччини офіційно підтвердило поставку в Україну Iris T

Міністерства оборони Німеччини офіційно підтвердило поставку в Україну систему протиповітряної оборони IRIS-T.

«Уряд Німеччини доставив чергову одиницю IRIS-T, яка сьогодні прибула в Україну», – йдеться у повідомленні німецького відомства, оприлюдненого в соцмережі Х.

За інформацією видання Spiegel, у п’ятницю в Україну прибув ще один зенітний комплекс Iris-T. Видання зауважило, що зараз в Україні є чотири системи Iris-T середньої дальності та одна така система малої дальності.

Раніше 24 травня Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги для України. До нього, серед іншого, увійшли артилерійські снаряди, танки Leopard 1 і РСЗВ HIMARS.

У квітні президент України Володимир Зеленський повідомив про «роботу» з Німеччиною над додатковою системою IRIS-T і ракетами для наявних систем протиповітряної оборони.

Згодом посол Німеччини Мартін Єґер повідомив, що в Україну в травні прибуде система протиповітряної оборони IRIS-T від Німеччини, такі системи постачатимуть у найближчі два роки.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО