#громадськемісце На Керченському мосту перекривали рух транспорту, російські моніторингові пабліки писали про ракетну небезпеку в Криму #ялта #yalta

На Керченському мосту перекривали рух транспорту, російські моніторингові пабліки писали про ракетну небезпеку в Криму

Увечері 26 квітня у Криму призупиняли рух автотранспорту на Керченському (Кримському) мосту. Про це повідомив російський телеграм-канал про оперативну ситуацію на мосту.

Крім того, російські моніторингові групи писали про ракетну небезпеку на території Криму. У свою чергу, російська влада офіційно про тривогу не повідомляла.

Раніше російська влада Криму заявляла, що зупинка руху на Керченському мосту проводиться за «будь-якої загрози», зокрема, повітряної тривоги.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух. Ще один вибух пролунав на Керченському мосту 17 липня 2023 року.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО