#громадськемісце Національна спілка журналістів України нагородила Крим.Реалії «Спеціальною відзнакою» #ялта #yalta

Національна спілка журналістів України нагородила Крим

До 10-річчя роботи проєкту Української служби Радіо Свобода Крим.Реалії секретаріат Національної спілки журналістів України (НСЖУ) нагородив колектив журналістів Крим.Реалії «Спеціальною відзнакою» за «вагомий внесок в утвердження демократичних цінностей, свободи слова, боротьбу з дезінформацією та цензурою».

Нагороду було вручено 26 березня під час відкриття фотовиставки «Десять років окупації та спротиву Криму у фотографіях журналістів Крим.Реалії» у Кримському домі в Києві.

Раніше «Спеціальною відзнакою» НСЖУ було нагороджено авторів Крим.Реалії Миколу Семену та Владислава Єсипенка, а також автора Радіо Свобода Станіслава Асєєва, які стали лауреатами Премії за захист свободи слова імені Ігоря Лубченка.

25 березня проєкту Української служби Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода Крим.Реалії виповнилося 10 років. Він був створений у березні 2014 – у перші дні й тижні окупації та анексії Російською Федерацією Кримського півострова. Десять років журналісти Крим.Реалії, найчастіше ризикуючи свободою і навіть життям, розповідали та розповідають про те, що насправді відбувається у Криму, як живуть і борються кримчани.

Роскомнадзор пытается заблокировать доступ к сайту Крым.Реалии. Беспрепятственно читать Крым.Реалии можно с помощью зеркального сайта: https://d1symyoz8hsmz7.cloudfront.net/ следите за основными новостями в Telegram, Instagram и Viber Крым.Реалии. Рекомендуем вам установить VPN.

ДЖЕРЕЛО