#громадськемісце «Нехай за цей місяць ми наблизимося до справедливого миру»: президент Зеленський привітав мусульман із початком Рамадану #ялта #yalta

«Нехай за цей місяць ми наблизимося до справедливого миру»: президент Зеленський привітав мусульман із початком Рамадану

Президент України Володимир Зеленський привітав мусульман із початком священного місяця Рамадан.

«Зараз починається священний для мусульман України та світу місяць – Рамадан. І цього року Рамадан, на жаль, затьмарений війною та стражданнями, які не вщухають… Нехай за цей місяць ми все ж таки станемо ближчими до чесного і справедливого миру. Не лише для України. А для всіх народів, які страждають зараз від воєн… Це в силах людства досягти такої єдності, щоб справедливість оберігала життя від воєн. Дякую всім, хто допомагає Україні та українцям! Дякую кожному та кожній, хто захищає життя і справедливість! Рамадан Мубарак! Слава Україні!» – сказав український лідер.

Наприкінці лютого правозахисна організація «КримSOS» зафіксувала другу за 100 днів хвилю обшуків у мусульманських громадах Криму. На думку правозахисників, це продовження політики російського режиму щодо переслідування непідконтрольних Кремлю релігійних груп.

Роскомнадзор пытается заблокировать доступ к сайту Крым.Реалии. Беспрепятственно читать Крым.Реалии можно с помощью зеркального сайта: https://d31ys5yd0gvlek.cloudfront.net/следите за основными новостями в Telegram, Instagram и Viber Крым.Реалии. Рекомендуем вам установить VPN.

ДЖЕРЕЛО