#громадськемісце Російська влада витратить 27 млн доларів на реконструкцію непрацюючого аеропорту в Сімферополі #ялта #yalta

Російська влада витратить 27 млн доларів на реконструкцію непрацюючого аеропорту в Сімферополі

Російська влада Криму оголосила про реконструкцію непрацюючого з 2022 року аеропорту «Сімферополь». Як стверджують ЗМІ, на неї буде витрачено 2,5 млрд рублів (близько 27 млн доларів).

Згідно з розпорядженням російського глави Криму Сергія Аксьонова (за документами – Аксенов), основним завданням реконструкції є захист аеропорту від незаконних втручань. Зокрема, планується реконструкція периметральної огорожі.

Для виконання робіт обрано ПАТ «МОСТОТРЕСТ». Вона входить до пулу компаній російського бізнесмена Аркадія Ротенберга, які будували міст через Керченську протоку. В результаті фірми друга президента Росії Володимира Путіна опинилися під міжнародними санкціями.

Раніше Сергій Аксьонов заявив, що міжнародний аеропорт Сімферополя відкривати не планують з міркувань безпеки.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух. Ще один вибух пролунав на Керченському мосту 17 липня 2023 року.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО