#громадськемісце ЦВК Росії порахувала 100% бюлетенів, у Путіна – 87,28% #ялта #yalta

ЦВК Росії порахувала 100% бюлетенів, у Путіна – 87,28%

Російська Центральна виборча комісія повідомила, що опрацювала 100% усіх протоколів голосування на президентських виборах.

За результатами голосування Володимир Путін набрав 87,28%. Інші кандидати набрали менше п’яти відсотків голосів: Микола Харитонов – 4,31% голосів, Владислав Даванков – 3,85%, а Леонід Слуцький – 3,20%.

Виборча комісія РФ відзвітувала про рекордну явку на виборах –87 мільйонів виборців – це 77,44% від загальної кількості громадян, які мали активне виборче право в Росії.

Також у російській ЦВК повідомили, що зафіксували найбільшу кількість голосів в історії, яку росіяни віддали за кандидата у президенти.

«Понад 76 мільйонів виборців проголосували за чинного главу держави. Це також рекордний показник. У 2018 році за Володимира Путіна проголосували 56 426 399 виборців», – йдеться на сторінці комісії у Telegram.

Незалежні спостерігачі та експерти оцінюють вибори як невільні та неконкурентні. Путін, який керує Росією з 2000 року, балотувався на п’ятий термін. Усім кандидатам від непарламентських партій та самовисуванцям, які збирали підписи, Центральна виборча комісія в реєстрації відмовила.

15–17 березня в Росії та на окупованих Москвою територіях України відбулося голосування на виборах президента.

Європейський союз заявив про невизнання електоральної процедури, яку Росія організувала на окупованих українських територіях. У заяві ЄС ідеться про те, що альянс «рішуче засуджує» проведення «так званих виборів» у Криму, а також у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях. Проведення виборів на цих територіях ЄС назвав «явним порушенням Росією міжнародного права».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО