#громадськемісце У британській розвідці пояснили, чому в Криму на авіабазах малюють макети винищувачів #ялта #yalta

У британській розвідці пояснили, чому в Криму на авіабазах малюють макети винищувачів

Цілком ймовірно, що через продовження успішних українських ударів по військових об’єктах Росія була змушена застосувати низку прийомів обману та хитрощів, намагаючись заплутати українські зусилля з наведення на ціль, припускають у розвідці Британії.

«На аеродромі Кіровське в окупованому Криму на бетоні намальовані макети російських винищувачів. Такі малюнки також були помічені на щонайменше 12 інших російських авіабазах, що демонструє рівень занепокоєння росіян майбутніми українськими ударами і здатність відбити їх», – йдеться у повідомленні Міноборони Британії, яке посилається на свою розвідку.

Однак, за даними британської розвідки, російські вертольоти все одно регулярно приземляються на намальовані силуети винищувачів, що повністю підриває спробу обману.

«Це також розкриває справжній бойовий порядок або чисельність авіації на цих авіабазах, який Росія, ймовірно, намагається приховати від української розвідки», – додають у розвідці.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов анонсував «нові сюрпризи» для окупаційних сил у Криму та заявив, що не радить цивільним користуватися Керченським мостом.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО