#громадськемісце У Криму мешканку Судака оштрафували на 30 тисяч рублів за «дискредитацію» армії РФ у соцмережах #ялта #yalta

У Криму мешканку Судака оштрафували на 30 тисяч рублів за «дискредитацію» армії РФ у соцмережах

У Криму мешканку Судака оштрафували на 30 тисяч рублів за статтею про «дискредитацію» російської армії за коментарі в соціальних мережах. Про це повідомляє російське управління МВС у Криму.

«40-річна мешканка Судака в соціальній мережі публікувала коментарі, спрямовані на дискредитацію Збройних Сил Російської Федерації. Стосовно неї складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 20.3.3 КоАП РФ (Публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання Збройних Сил Російської Федерації з метою захисту інтересів Російської Федерації та її громадян)», – повідомляють у відомстві.

Ім’я та прізвище жінки не називають, її публічна позиція щодо цієї ситуації відсутня.

4 березня 2022 року російські депутати ухвалили поправки до законодавства РФ, які передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність за «дискредитацію збройних сил російської федерації». Відтоді Росія використовує цей закон для переслідування людей з антивоєнними та проукраїнськими поглядами.

На початку березня організація «КримSOS» повідомляла, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російські суди в Криму винесли 612 ухвал за підозрою в «дискредитації» армії РФ.

Представництво президента України в Автономній Республіці Крим у березні повідомляло, що російські суди у Криму оштрафували місцевих жителів на суму понад 20 мільйонів рублів за дискредитацію Збройних сил Росії.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО