#громадськемісце У Криму поховали 784 учасників війни проти України – Представництво президента в АРК #ялта #yalta

У Криму поховали 784 учасників війни проти України – Представництво президента в АРК

В анексованому Криму поховали 784-х солдат РФ, які воювали проти України, повідомляє Постійне представництво президента України в Криму.

За його даними, 593 із них, ймовірно, були громадянами України.

«Відбулися поховання щонайменше 784 солдатів російської армії. 593 із них, ймовірно, були громадянами України. Кількість поховань може бути більшою, оскільки значна частина відбувається без висвітлення», – повідомляє представництво.

У представництві також заявили, що підтверджено взяття в полон щонайменше 42 військовослужбовців Росії з анексованого Криму, більшість із яких, ймовірно, є громадянами України.

У Криму та Севастополі продовжують ховати російських військових, які загинули під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. За даними телеграм-каналу російського глави Севастополя Михайла Развожаєва, з 24 лютого 2022 року в Севастополі поховали щонайменше 100 російських військових. У Криму не повідомляють точну кількість загиблих російських військових. Деяким російським військовим відкрили меморіальні таблички.

Крим.Реалії вже вдалося встановити особи понад 700 загиблих російських військових із Криму та Севастополя. Російська сторона офіційно не публікує даних про втрати.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО