#громадськемісце У Києві відбудеться безкоштовна екскурсія художньою виставкою «Ломикамінь. Жіночий спротив у Криму» #ялта #yalta

У Києві відбудеться безкоштовна екскурсія художньою виставкою «Ломикамінь

У Києві 26 березня о 17:00 в Офісі «Кримської платформи» за адресою Липська, 2 відбудеться безкоштовна екскурсія художньою виставкою «Ломикамінь. Жіночий спротив у Криму», повідомляє Представництво президента України АРК.

Екскурсію проведе кураторка виставки, креативна директорка Українського інституту Тетяна Філевська.

У відвідувачів буде можливість поспілкуватися з Еміне Зіятдіновою – фотографинею-документалісткою кримськотатарського походження та незалежною консультанткою, яка працює у сфері громадських організацій та розвитку ЗМІ. Екскурсія триватиме півтори години.

Художня виставка «Ломикамінь. Жіночий спротив у Криму» відкрилася в Києві 26 лютого, до Дня спротиву окупації Криму.

На ній представлені роботи сучасних українських художниць, чиє життя чи художня практика тісно пов’язані з Кримом і досвідом перебування в окупації. Художні роботи представлені двома напрямками. Перший – присвячений сучасним подіям в анексованому Криму. Другий стосується історичних і психологічних аспектів анексії Криму.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО