#громадськемісце У російському Санкт-Петербурзі ЗМІ повідомляють про масштабну пожежу #ялта #yalta

У російському Санкт Петербурзі ЗМІ повідомляють про масштабну пожежу

У російському Санкт-Петербурзі спалахнула масштабна пожежа на складі з палетами.

Місцеві телеграм-канали пишуть, що у місті загорівся склад із палетами в Хімічному провулку, площа займання – 500 квадратних метрів.

«Мешканці сусідніх районів спостерігають клуби чорного диму. На місці події працюють рятувальники», – зазначають у російських телеграм-каналах.

Про причину пожежі наразі не повідомляється.

Редакція Радіо Свобода наразі не може незалежно перевірити ці дані. Українське командування наразі не коментувало ситуацію.

Впродовж останніх місяців почастішали атаки безпілотників на нафтопереробні заводи в Росії. Київ підтвердив причетність до частини з них. Ці удари, ймовірно, є частиною спроби зменшити постачання палива російським військовим, а також могли б скоротити доходи від експорту, які Москва використовує для фінансування війни.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО