#громадськемісце У російському Владивостоку загорілося судно «Еатерина Великая» #ялта #yalta

У російському Владивостоку загорілося судно «Еатерина Великая»

У російському Владивостоку в центрі судноремонту «Дальзавод» у ніч на 8 квітня сталася пожежа на багатофункціональному судні постачання посиленого льодового класу «Еатерина Великая». Одна людина загинула, трьох госпіталізували, повідомила Далекосхідна транспортна прокуратура РФ.

За даними регіонального управління МНС Росії, на судні внаслідок пожежі пошкоджене технологічне приміщення на площі близько 50 квадратних метрів.

Причину пожежі не повідомляють.

Як повідомляє російська служба Радіо Свобода, судна типу «Еатерина Великая» призначені для необмеженого району плавання, зокрема у складних кліматичних умовах. Вони можуть долати арктичні льоди завтовшки до півтора метра. Використовуються для перевезення вантажів до морських об’єктів, криголамних операцій, контролю льодової обстановки, порятунку, супроводу, пожежогасіння, буксирування великих об’єктів, перевезення контейнерів на головній палубі.

Перше судно постачання посиленого льодового класу «Еатерина Великая» було спущене на воду в грудні 2020 року. Це одне з чотирьох суден, побудованих для компанії «Роснефть».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО