#громадськемісце У Севастополі поховали чергового військового РФ, який загинув у Донецькій області на війні проти України – Развожаєв #ялта #yalta

У Севастополі поховали чергового військового РФ, який загинув у Донецькій області на війні проти України – Развожаєв

У Севастополі поховали ще одного військового РФ, який загинув у Донецькій області на війні проти України. Про це повідомив російський голова міста Михайло Развожаєв у своєму телеграм-каналі.

За словами Развожаєва, загиблий Олексій Баулін уклав контракт із Міноборони РФ у січні 2024 року, після чого у складі підрозділу морської піхоти РФ був направлений на Бахмутський напрямок. Як повідомив Развожаєв, Баулін загинув у районі Новомихайлівки Донецької області. Про дату та обставини загибелі він не уточнив.

У Криму та Севастополі продовжують ховати російських військових, які загинули під час вторгнення Росії в Україну. За даними телеграм-каналуросійського голови Севастополя Михайла Развожаєва, з 24 лютого 2022 року в Севастополі поховали 62 російські військові. У Криму не повідомляють точну кількість загиблих російських військових. Деяким російським військовим відкрили меморіальні таблички.

Журналістам Крим.Реалії вже вдалося встановити особи понад 690 загиблих російських військових із Криму та Севастополя. Російська сторона офіційно не публікує даних про втрати.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО