#громадськемісце У Сімферополі відновили будівництво театру ляльок, через який ексочільниця російського Мінкульту Криму отримала 10 років колонії #ялта #yalta

У Сімферополі відновили будівництво театру ляльок, через який ексочільниця російського Мінкульту Криму отримала 10 років колонії

У Сімферополі відновилося будівництво Кримського державного центру дитячого театрального мистецтва на місці колишнього Театру ляльок, заявив голова підконтрольного РФ уряду Криму Юрій Гоцанюк.

«Було представлено різні варіанти фасаду для будівлі. Також буде упорядковано територію біля будівлі», – зазначив він.

Нагадаємо, у липні минулого року колишню голову російського Міністерства культури Криму Аріну (за документами – Віру) Новосельську Замоскворецький суд Москви засудив до 10 років позбавлення волі у справі про отримання хабаря в особливо великому розмірі, пов’язаному з вимаганням.

Як стверджувало російське слідство, Новосельська нібито почала вимагати гроші у бенефіціара ТОВ «Меандр» Євгена Ярмоша ще восени 2017 року, до укладання з компанією «Меандр» контракту на реконструкцію Кримського державного центру дитячого театрального мистецтва у Сімферополі (колишній ляльковий театр, який до 2014 року очолювала Новосельська). При цьому, за матеріалами справи, Ярмош вважав, що виділяє гроші міністрові не просто за укладання контракту, а за загальну участь «Меандру» в Криму.

Новосельська провину не визнавала, заявляючи, що взяла у будівельника $300 тис. (17 млн руб.), але у борг для своєї подруги на придбання квартири в Москві.

Чиновниця очолювала Міністерство культури Криму з лютого 2014 року. До цього працювала директором Кримського академічного театру ляльок.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО