#громадськемісце Уряд виділяє додаткові 15,5 млрд грн для закупівлі дронів – прем’єр-міністр України #ялта #yalta

Уряд виділяє додаткові 15,5 млрд грн для закупівлі дронів – прем’єр міністр України

Кабінет міністрів України виділяє додаткові 15,5 мільярдів гривень для закупівлі дронів, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 30 квітня.

«Це додатковий ресурс до тих 43,3 мільярда гривень, які ми вже виділили на безпілотники в цьому році. Кошти підуть Адміністрації Держспецзв’язку, яка займається відповідними закупівлями», – сказав голова уряду.

За словами Дениса Шмигаля, за виділені сьогодні кошти Силам оборони України поставлять 300 тисяч дронів.

У лютому цього року президент України Володимир Зеленський підписав указ про створенняСил безпілотних систем як окремого роду військ. У своєму зверненні він назвав серед поточних завдань створення штатних посад для роботи з дронами, тренування, систематизацію досвіду й масштабування виробництв.

Розвідувальні й ударні безпілотники широко застосовуються в ході війни Росії проти України з обох сторін після початку повномасштабного вторгнення РФ 24 лютого 2022 року. Водночас Росія, окрім застосування на полі бою, також запускає їх по цивільній інфраструктурі України.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО