#громадськемісце В «Укренерго» повідомили про наслідки російської атаки 29 березня #ялта #yalta

В «Укренерго» повідомили про наслідки російської атаки 29 березня

НЕК «Укренерго» повідомило про наслідки російської атаки 29 березня.

«Вночі росіяни під час масованої комбінованої атаки вкотре вдарили по енергетичних об’єктах. Зазнали пошкоджень теплові та гідроелектростанції в центральному та західному регіонах. Наразі на Дніпропетровщині застосовані аварійні відключення, на Харківщині – графіки погодинних відключень», – йдеться у повідомленні.

Міністр енергетики України Герман Галущенко додав у фейсбуці: «Цього разу ворог б’є по об’єктах у Дніпропетровській, Черкаській, Кіровоградській, Івано-Франківській областях. Ціллю атаки дронами та ракетами були, зокрема, об’єкти генерації електроенергії. Енергетики, рятувальники вже працюють над ліквідацією наслідків».

Масштабна повітряна тривога в Україні закінчилася по шостій ранку.

Були повідомлення про вибухи в низці областей. Утім, інші деталі наразі невідомі.

Тиждень тому, в ніч і вранці 22 березня російські війська завдали, як зазначили в Міненерго, найбільш масованої атаки по українській енергетиці за останній час.

Тоді про удари, зокрема по енергетичній інфраструктурі, повідомляли в Харкові, Запоріжжі, на Дніпропетровщині, Вінниччині, Хмельниччині, Івано-Франківщині, Львівщині, Полтавщині, Сумщині.

За даними Міненерго, після російських атак 22-23 березня без електроенергії залишались понад мільйон споживачів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО