#громадськемісце Замах на Фіцо: в уряді Словаччини заявили, що життю прем’єра «нічого не загрожує» #ялта #yalta

Замах на Фіцо: в уряді Словаччини заявили, що життю прем'єра «нічого не загрожує»

Віцепрем’єр-міністр Словаччини Томаш Тараба заявив, що загрози життю прем’єр-міністру Роберту Фіцо немає.

«Я був шокований … на щастя, наскільки мені відомо, операція пройшла добре – і я думаю, що зрештою він виживе … зараз його життю нічого не загрожує», – сказав він в коментарі Бі-Бі-Сі.

Роберт Фіцо прийшов до тями після операції, що тривала кілька годин, повідомили пізно ввечері 15 травня місцеві ЗМІ. Однак вони не надали жодної додаткової інформації.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо був поранений 15 травня після того, як у нього вистрілив озброєний чоловік після виїзного засідання уряду у місті Гандлова, приблизно за 200 кілометрів від столиці Братислави. За словами очевидців, Фіцо підійшов до місцевих жителів після засідання уряду, після чого пролунало кілька пострілів.

В уряді раніше заявили, що Фіцо перебуває в небезпечному для життя стані, але про характер поранень офіційно не повідомляли.

За даними ЗМІ, премʼєр-міністра поранено в груди і живіт. Поліція затримала підозрюваного одразу після нападу.

Роберт Фіцо обійняв посаду прем’єр-міністра Словаччини в жовтні 2023 року після того, як на парламентських виборах перемогла його партія «Курс – соціальна демократія». Після перемоги Фіцо виступив проти військової допомоги Україні.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО