#громадськемісце ЗМІ: у школах Севастополя встановлять електронні системи стеження #ялта #yalta

ЗМІ: у школах Севастополя встановлять електронні системи стеження

У 14 школах Севастополя встановлять камери відеоспостереження апаратно-програмним комплексом «Аргус», повідомляє видання ForPost.

Як стверджується, у сферу охоплення відеокамер потраплять вхід на територію школи та місця масового скупчення дітей – спортивні та актові зали, їдальні, коридори і вестибюлі.

Найбільше відеокамер буде розміщено у школі №27 – 8. Найменше – по 3 – у школах №3, №30 та №52.

Раніше глава російської адміністрації Керчі Святослав Брусаков заявив, що в місцевих школах обмежать вхід і посилять заходи з перевірки. Чиновник зазначив, що такі заходи запроваджуються в рамках підвищення рівня захисту в закладах освіти.

22 березня озброєні люди відкрили вогонь у концертному залі «Крокус сіті хол» у Москві, вбивши, за офіційними даними, 139 людей і поранивши ще 182. Ця атака стала найсмертоноснішим нападом у Росії за останні роки.

Екстремістське угруповання «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за напад, під час якого кілька озброєних людей увірвалися до популярної концертної зали, де зібралися шанувальники гурту «Пікнік».

Низка російських діячів, зокрема очільник Кремля Володимир Путін, прямо чи опосередковано звинувачують Україну, з якою РФ веде неоголошену війну, у причетності до нападу, Київ це категорично відкидає. США, які раніше попереджали про загрозу терактів у Росії, також заявляють про переконання, що за нападом стояла ІД.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО