#громадськемісце «Фігура Нарімана надзвичайно важлива для Криму»: Ташева прочитала лист засудженого РФ заступника голови Меджлісу Джеляла #ялта #yalta

«Фігура Нарімана надзвичайно важлива для Криму»: Ташева прочитала лист засудженого РФ заступника голови Меджлісу Джеляла

Його засуджено російським судом до 17 років колонії.

«Фігура Нарімана надзвичайно важлива для Криму та всього кримськотатарського народу, а його вирок – чергове свідчення російського свавілля. За сміливість публічно говорити про злочини окупантів, відвагу повернутися до окупованого Криму після участі в саміті Кримської платформи, правду та вірність Україні його незаконно засудили до 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму зі штрафом у 700 тисяч рублів», – заявила Ташева.

Ташева нагадала, що до 19 травня всі бажаючі мають можливість приєднатися до ініціативи «Листи до вільного Криму», написати слова підтримки Наріману Джелялу та іншим політв’язням, незаконно ув’язненим за свою проукраїнську позицію та опір російській анексії Криму.

21 вересня 2022 року підконтрольний Росії Верховний суд Криму засудив Нарімана Джеляла до 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму зі штрафом 700 тисяч рублів та обмеженням волі на 1,5 року.

Асана Ахтемова засудили до 15 років колонії суворого режиму зі штрафом 500 тисяч рублів та обмеженням волі 1 рік. Азіза Ахтемова засудили до 13 років колонії суворого режиму зі штрафом 500 тисяч рублів та обмеженням волі 1 рік.

2 жовтня 2023 року Нарімана Джеляла та братів Ахтемових забрали із СІЗО-2 у Сімферополі та етапували до в’язниць на території Росії.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО