#громадськемісце У Севастополі поховали військового РФ, який загинув у Донецькій області на війні проти України – Развожаєв #ялта #yalta

У Севастополі поховали військового РФ, який загинув у Донецькій області на війні проти України – Развожаєв

У Севастополі поховали ще одного російського військового, який загинув на війні проти України в районі Оленівки на Донеччині. Про це 28 березня повідомив підконтрольний РФ глава Севастополя Михайло Развожаєв.

За повідомленням, загиблий Денис Усольцев був призваний восени 2022 року в рамках так званої «часткової мобілізації» до російської армії, після чого його відправили воювати на Донецький напрямок старшим оператором протитанкового взводу у складі морської піхоти. За словами Развожаєва, Усольцев загинув внаслідок ракетної атаки в районі Оленівки. Коли саме відбувся цей удар, Розвожаєв не уточнив.

У Криму та Севастополі продовжують ховати російських військових, які загинули під час вторгнення Росії в Україну. За даними телеграм-каналуросійського голови Севастополя Михайла Развожаєва, з 24 лютого 2022 року в Севастополі поховали 62 російські військові. У Криму не повідомляють точну кількість загиблих російських військових. Деяким російським військовим відкрили меморіальні таблички.

Журналістам Крим.Реалії вже вдалося встановити особи 672 загиблих з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну російських військових із Криму та Севастополя. Російська сторона офіційно не публікує дані про втрати.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО