#громадськемісце В Росії призначили головнокомандувача Чорноморського флоту #ялта #yalta

В Росії призначили головнокомандувача Чорноморського флоту

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про призначення адмірала Олександра Моїсєєва головнокомандувачем Військово-морського флоту РФ, повідомив 2 квітня міністр оборони країни Сергій Шойгу.

За його словами, віце-адмірала Костянтина Кабанцова також призначено командувачем Північного флоту.

Раніше військові були тимчасовими виконувачами обов’язків на цих посадах.

Олександра Моїсєєва представили на посаді тимчасового виконувача обов’язків головнокомандувача ВМФ Росії 19 березня. Раніше Миколу Євменова відправили у відставку. Що саме спричинило звільнення, не уточнювалося. Євменов обіймав цю посаду з 2019 року.

Адмірал Олександр Моїсєєв командував Чорноморським флотом Росії з травня 2018 по травень 2019 року. Після цього він був призначений командувачем Північного флоту.

Заміна головнокомандувача Військово-морського флоту Росії відбулася на тлі великих втрат у Чорноморському флоті РФ. За даними командування ЗСУ, російські кораблі на Чорному морі кілька діб не виходили на чергування після того, як ​5 березня українська розвідка заявила про знищення поблизу Керчі російського корабля «Сергей Котов».

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило 6 березня, що внаслідок українського удару по російському кораблю були поранені щонайменше 27 російських військових, а сім осіб загинули.

Cили оборони півдня України повідомили, що в березні також були пошкоджені великі десантні кораблі ВМФ РФ «Костянтин Ольшанський», «Ямал», «Азов» та розвідувальний корабель «Иван Хурс».

Росія зазвичай не коментує ураження своїх кораблів українською стороною.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО