#громадськемісце В Україні судитимуть похідного отамана «Союзу «казаків» Феодосії» – Прокуратура АРК #ялта #yalta

В Україні судитимуть похідного отамана «Союзу «казаків» Феодосії» – Прокуратура АРК

В Україні судитимуть похідного отамана підконтрольного РФ «Союзу «казаків» Феодосії», йому загрожує 15 років ув’язнення, повідомляє пресслужба прокуратури АР Крим.

Як стверджується, в лютому-березні 2014 року він брав активну участь у блокуванні пункту пропуску «Крим», військового аеродрому Кіровське, 1-го окремого батальйону Феодосії морської піхоти Військово-морських сил України, які надалі були захоплені та взяті під контроль військами РФ.

Дії фігуранта кваліфіковані як:

  • посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України);
  • • державна зрада (ч. 1 ст. 111 КК України);
  • • участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування (ч. 2 ст. 260 КК України).

У публікації не називають ім’я фігуранта, проте поінформоване джерело в правоохоронних органах повідомило Крим.Реалії, що йдеться про проросійського активіста Бориса Яремка.

Раніше Представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що «одним із пріоритетних завдань України після деокупації Криму стане виявлення та притягнення до відповідальності тих, хто сприяв російській анексії півострова». За її словами, ті, хто вчиняв злочини проти людяності та воєнні злочини, порушував права людини та вчиняв злочини, визначені як геноцид, мають бути притягнуті до відповідальності.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО